Ministerstwo Panny Anny

Lifestyle blog

botki na obcasie

Boski na obcasie- do jakich stylizacji się one sprawdzą?

Wybór odpowiednich butów, tak by dopasowały się one do stylizacji i naszych preferencji z pewnością nie jest najłatwiejszym zadaniem. Okazuje się, że panie często nie są w stanie podjąć jednoznacznego wyboru, więc coraz częściej poszukują one inspiracji. Wówczas da się łatwo zauważyć, że to botki na obcasie stały się hitem obecnego sezonu. Jednak do jakich stylizacji się one rzeczywiście dopasują?

Botki na obcasie idealne do biura!

Botki na obcasie to wyjątkowy rodzaj obuwia. Nie są one zbyt ekstrawaganckie, a dodatkowo niewielki obcas jest wstanie wysmuklić i wydłużyć sylwetkę. Dodatkowo botki na obcasie idealnie sprawdzą się do casualowych, biurowych stylizacji. Można je skomponować z:

  • ołówkową, elegancką spódnicą i marynarką;
  • eleganckimi spodniami z materiału i koszulą;
  • tradycyjnymi, prostymi jeansami i elegancką bluzką.

Jak więc widać botki na obcasie w casualowych stylizacjach mogą okazać się niezastąpione. Co więcej, jeśli botki na obcasie zakładamy do pracy, to ze względu na to, że są one wygodne, z powodzeniem wytrzymamy w nich całe osiem godzin.

Botki na obcasie idealne na wielkie wyjścia

Wielkie wyjścia nieco chłodniejszą porą, wymagają dobranie ciepłego i stylowego obuwia. Znów jednak można powiedzieć, że botki na obcasie okażą się niezastąpione. Wystarczy tak naprawdę poświęcić nieco dłuższą chwilę na to, by je odpowiednio dobrać, a dopasują się one do każdej sukienki czy też damskiego garnituru. Botki na obcasie mogą być bowiem wyjątkowo eleganckim dodatkiem do stylizacji smart.