Ministerstwo Panny Anny

Lifestyle blog

etui na telefon

Co należy wiedzieć przed zakupem etui na telefon?

Nowy telefon ucieszy wiele osób. Tak, radość ogromna, ponieważ w ręku ma się piękne, błyszczące urządzenie, które na pewno będzie stanowić obiekt zazdrości wielu osób. Przy okazji zakupu jego warto pamiętać o jednej rzeczy – o zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Tylko dzięki temu nowy smartfon będzie wciąż wyglądał jak nowy, nawet przy jego intensywnym użytkowaniu. Czas kupić pokrowiec na telefon.

Niebezpieczne pokrowce na telefony

Przy tej okazji warto wspomnieć o jednej rzeczy, która jest ważna, ale wciąż omijana jest wielkim łukiem przez producentów. Patrząc na etui na telefon, należy sprawdzić, czy pokrowiec nie powstał na bazie szkodliwych składników. Od pewnego czasu mówi się o tym, że są w sklepach dostępne takie produkty, które zawierają ogromną ilość substancji rakotwórczych. To właśnie przez nie, wiele osób narażonych jest na raka skóry i inne dolegliwości. Może trudno w to uwierzyć, ale dlatego należy uważać na to, jakie kejsy na telefon będzie się wybierać.

Ochrona przed upadkiem

etui na telefon

Dlaczego smartfony najczęściej zostają uszkodzone? Ponieważ upadły na ziemie – z dużej lub małej wysokości. Na uszkodzenie narażony jest nie tylko sam ekran, ale również tył telefonu. Ten drugi element będzie chroniony przez obudowy do telefonu z motywem bajkowym, które można kupić tutaj. Jest to tym bardziej ważne, jeżeli ma się do czynienia ze smartfonem ze szklaną, tylną obudową. Przy tej okazji należy wspomnieć o tym, że lepszą propozycją są kejsy, które wykonane są z grubego silikonu, ponieważ są one w stanie zamortyzować upadek. Te, które wykonane są z cienkiej gumy, nie mają w sobie takiej mocy. Pełnią one raczej funkcję zdobniczą, nie zapewniając telefonowi należytego bezpieczeństwa. Dlatego też należy starannie wybierać obudowy do smartfonów.