Gadżety z serialu Friends

gadzety kubki friends

Serial Friends przez wielu kinomaniaków jest uważany za najlepszy i najpopularniejszy serial wszech czasów. Nie ma się temu co dziwić patrząc na liczbę nagród oraz nominacji, które dostał sam serial, a także aktorzy, którzy grali w nim główne role. Razem z Monicą, Pheobe, Rachel, Rossem, Chandlerem i Joeyem telewidzowie spędzili ponad 10 lat. Serial rozpoczął swoją emisję w 1994 roku, a 10, ostatni finałowy sezon mogliśmy obejrzeć w 2004 roku.

Friends gadżety – czy to dobry pomysł na prezent?

Jak najbardziej! Jeśli ktoś zostaje fanem serialu „Friends” jest nim już na całe życie. Ten serial śmiało można uznać jako nieśmiertelny, ponadczasowy. Do tej pory wiele sklepów sieciówkowych z ubraniami jak np. H&M, Hause czy New Yorker wypuszcza kolekcję we współpracy z marką Friends. Tak, Friends stało się prawdziwą marką z ubraniami, gadżetami, a nawet wyposażeniem domu. Jakie gadżety z tego serialu można znaleźć na stronie Galeria Plakatu? Są to przede wszystkim ubrania takie jak bluzy, sukienki, t-shirty, materiałowe torby, a także czapki czy rękawiczki.

Czy Friends wyjdą kiedyś z mody?

To dość wątpliwe. Serial zakończył się ponad 15 lat temu, a dalej cieszy się ogromną sympatią, a jego aktorzy wielką popularnością. Nadal można go obejrzeć na niektórych programach telewizyjnych, a także różnych internetowych platformach. Jest on uwielbiany przez młodszy i starszych – często jest tym elementem, który łączy oba te pokolenia. Humor w nim zawarty się nie starzeje, żarty nadal są aktualne, a każdy odcinek zapewnia sporą dawkę uśmiechu.