Ministerstwo Panny Anny

Lifestyle blog

Jakie wieszaki warto kupić?

Tak naprawdę niewiele osób inwestuje w dobre jakościowo wieszaki. Ciągle bowiem istnieje przekonanie w społeczeństwie, że na tego typu dodatki do domu nie powinno wydawać się dużo. Jak się jednak okazuje w praktyce to spory błąd. Plastikowe, cienkie wieszaki kompletnie nie sprawdzają się na odzież wierzchnią, szybko się psują i łamią. Dlatego też warto poświęcić trochę czasu, by wybrać porządne, modne wieszaki, które posłużą klientom przez wiele lat.

Nowoczesne wieszaki na ubrania

Chyba każdy kojarzy grube, drewniane wieszaki z metalową końcówką, które można było znaleźć w szafach dziadków jeszcze dwadzieścia i trzydzieści lat temu. Mimo iż dla wielu osób były one nieefektowne, to jednak trzeba przyznać, że były one naprawdę mocne i trwałe. W wielu szafach do dzisiaj można znaleźć takie wieszaki, gdyż są one niezniszczalne. Co ważne, ich kształt i wykonanie przyczynia się do tego, że świetnie prezentują się na nich ubrania (zarówno te codziennie, jak i odzież wierzchnia).

Jakie wieszaki na ubrania najlepiej więc kupić?

Klientom poleca się przede wszystkim kupowanie zestawów wieszaków. Zestaw złożony z co najmniej 20 lub 30 sztuk porządnych, dobrze wykonanych, drewnianych wieszaków posłuży użytkownikom naprawdę długo. Wieszak z naturalnego drewna o szerokości co najmniej 40 centymetrów doskonale sprawdzi się do zawieszenia na nim zarówno męskich koszul, damskich marynarek, jak i wszelkich płaszczy oraz kurtek. Trzeba przyznać, że takie wieszaki nie są tylko funkcjonalne, ale również bardzo efektowne. Doskonale sprawdzą się więc w otwartych garderobach oraz na różnego rodzajach wieszakach.

Ile kosztują takie wieszaki?

W zależności od sklepu ceny tego typu wieszaków są różnorodne. Można znaleźć w dobrych sklepach z asortymentem do domu wieszaki za około 5 zł za sztukę. Można kupić również komplet wieszaków (30 sztuk) za cenę 50 zł. Warto jednak przed zakupem sprawdzić, czy konkretny model jest naprawdę mocny i solidnie wykonany, czy też nie. Do tego warto wybrać odpowiedni kolor i wielkość do swojej szafy lub garderoby.