Kiedy nosić turkusową biżuterię?

Biżuteria to dopełnienie stylizacji, które ma ogromny wpływ na końcowy efekt. Turkus jest kamieniem, który od tysiącleci zachwyca kobiety i mimo upływu czasu nie stracił na aktualności. Jak nosić biżuterię z turkusem, by wyglądać elegancko i modnie?

W roli głównej


Turkus jest kamieniem, który kojarzy się z wakacjami, morzem oraz głębią oceanu. Jest to kolor, który jest bardzo charakterystyczny dlatego świetnie czuje się solo.

Naszyjnik z turkusami świetnie komponuje się zarówno z małą czarną, która kobiety zakładają na wieczorne wyjścia, jak i w stylizacjach mniej uroczystych. Założony do czarnej bluzki, cygaretek oraz marynarki świetnie sprawdzi się w pracy czy na oficjalnym spotkaniu.

Delikatny turkusowy naszyjnik oraz małe kolczyki z turkusem pięknie harmonizują z bielą bluzki. Taka stylizacja będzie wyglądała kobieco i subtelnie.

Komu pasują turkusy?


Blondynka, ruda, czy brunetka – każda z kobiet, która założy biżuterię z turkusem będzie wyglądała elegancko i wyjątkowo.

W szczególny sposób turkusy podkreślają jednak niebieski oraz zielony kolor oczu. Kolczyki z turkusem u kobiet o tych kolorach oczu wyglądają wyjątkowo ciekawie. W naturalny sposób podkreślają urodę niebieskich oczu, dzięki czemu twarz kobiety, nawet bez makijażu, wygląda świeżo oraz promiennie.