Modna złota i srebrna biżuteria

Przez wiele lat w sklepach prym wiodły komplety biżuterii wykonane ze sztucznych kamieni i plastiku. Od kilku lat do łask powracają natomiast delikatne i subtelne naszyjniki i bransoletki wykonane ze srebra i złota. Z pewnością będą one znacznie dłużej modne, zatem ich zakup to dobra inwestycja w kompletowanie swoich dobrych jakościowo dodatków. Szczególną popularnością cieszą się naszyjniki złote i srebrne nazywane celebrytkami.

Naszyjniki celebrytki

Celebrytki to delikatne, subtelne łańcuszki ozdobione drobnymi zawieszkami, które często przedstawiają jakieś symboliczne kształty. Można zatem kupić celebrytka ze złotym ptaszkiem, motylem, znakiem nieskończoności, i wieloma innymi. Sam piękną ozdobą damskiego dekoltu, nie rzucającą się w oczy, jednak zdobią i dodają szyku. Co ważne, jako niejeden z elementów biżuterii, celebrytka pasuje do sportowych stylizacji, co zwykle cieszy dziewczyny lubiące ubierać się w ten sposób.

Jak modnie nosić celebrytki

Oczywiście, piękni i subtelnie wygląda noszony na szyi jeden łańcuszek. Celebrytka daje jednak trochę możliwości do eksperymentowania. Warto kupić trzy lub cztery naszyjniki, które różnią się długością łańcuszka, odcieniami złota, oraz rzecz jasna zawieszkami. Wyglądają świetnie noszone na raz, tak by każdy wisiorek był na innej długości na dekolcie. To idealne połączenie z klasyczną białą koszulą w męskim stylu lub t-shirtem z dekoltem w serek.