Najpiękniejsze zaproszenia ślubne

Subtelne i romantyczne zaproszenia ślubne w rustykalnym stylu biją rekordy popularności. Nic dziwnego – urzekają prostotą i delikatnością. Jakie wzory rustykalnych zaproszeń ślubnych wybieramy najczęściej?

Motywy kwiatowe w stylu rustykalnym

Charakterystyczne dla zaproszeń ślubnych rustykalnych tego typu: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne/rustykalne, są motywy polnych kwiatów – maków, chabrów i niezapominajek. Przywodzą one na myśl przyjemne skojarzenia z wiejskim latem i zapachem łąki.

Czysty romantyzm

Nic dziwnego, że zaproszenia te cieszą się tak wielką popularnością. Dziesiątki gotowych wzorów do wyboru oferuje każda firma specjalizująca się w gadżetach ślubnych.

Jeśli chcemy czegoś więcej, idealnym pomysłem są zaproszenia ślubne rustykalne wykonywane ręcznie. Tu również często wykorzystywane są motywy kwiatowe. Szczególnie wyjątkowo prezentują się wzory z suszonymi trawami i kwiatami. Nie ma wśród tych zaproszeń dwóch absolutnie jednakowych – to właśnie pociąga ich amatorów.

Zaproszenia wykonywane własnoręcznie – satysfakcja gwarantowana

Styl rustykalny zakłada użycie prostych materiałów w naturalnych kolorach. Przy odpowiednich zdolnościach manualnych i artystycznych, można spróbować zrobić je samemu.

Skąd czerpać inspiracje?

Warto przyjrzeć się ręcznie zdobionym kartkom okolicznościowym i zwrócić uwagę na to, w jaki sposób łączone są ze sobą materiały i kolory. Można również podejrzeć gotowe, ręcznie zdobione zaproszenia ślubne, ale jedynie w celu inspiracji, nie skopiowania wzoru. W końcu mają to być nasze zaproszenia – jedyne, wyjątkowe i niepowtarzalne.