Ministerstwo Panny Anny

Lifestyle blog

Ponadczasowy pierścionek z rubinem

Piękny, mocny kolor, lśniące złoto, wyjątkowy kształt, niska cena – to wszystko sprawia, że klienci coraz częściej zwracają uwagę na piękne, klasyczne i ponadczasowe pierścionki z rubinem. Co ciekawe, w sklepach z biżuterią takich modeli szukają nie tylko panowie, którzy planują w najbliższym czasie oświadczyć się swoim ukochanym, ale również same panie, gdyż chcą zrobić sobie wyjątkowy prezent. Piękny pierścionek z rubinem to zdecydowanie strzał w dziesiątkę.

Złoty pierścionek z rubinem

Przeglądając popularne sklepu z biżuterią, można zauważyć, że coraz więcej jest na półkach pięknych, nowoczesnych pierścionków z rubinem. Nic dziwnego, gdyż kamień szlachetny o purpurowym kolorze świetnie współgra z lśniącym zlotem, jak i z białym złotem. Można z niego stworzyć praktycznie każdy kształt i co najważniejsze, jest na tyle uniwersalny, że bez problemu pasuje do wszystkiego. Panie, które mają taki pierścionek zaręczynowy, nie muszą się obawiać, iż nie będzie on pasował do konkretnej stylizacji. Ten model z pewnością dopasuje się nie tylko do każdego outfitu, ale również doskonale będzie wyglądał z inną biżuterią.

Ile kosztuje taki pierścionek z rubinem?

Ceny takich pierścionków są bardzo zróżnicowane, jednak trzeba przyznać, iż są one o wiele niższe, niż pierścionki z diamentami. W popularnym sklepie z biżuterią panowie za zaręczynowy pierścionek z rubinem zapłacą od około 1600 zł do 4000 zł (w zależności od wielkości kamienia, jego wagi, kształtu pierścionka, zdobień itp.). Warto zwrócić również uwagę na modele bogato zdobione. Pierścionki z rubinem w połączeniu z innymi kamieniami także wyglądają bardzo efektownie i stylowo.

Coś dla fanek oryginalnej biżuterii

Jeszcze do niedawna panie przede wszystkim stawiały na pierścionki z diamentami. Kolorowe kamienie w złotej oprawie nie zawsze je zachwycały, tym samym pierścionki z rubinem nie cieszyły się taką popularnością jak teraz. Trzeba przyznać, że obecnie wiele się zmieniło, gdyż kobiety coraz częściej chcą mieć wyjątkową, unikatową biżuterię.