Ministerstwo Panny Anny

Lifestyle blog

segregatory

Segregatory – jakie warto wybrać?

Dzięki segregatorom można z powodzeniem pogrupować różnego rodzaju dokumenty, zdjęcia, obrazki, czy też wycinki z gazet lub inne ważne arkusze. Co więcej, segregator może z powodzeniem zastąpić szufladki lub też półki, w których najczęściej trzyma się ważne gwarancje, papiery związane z ubezpieczeniem, różnego rodzaju umowy, czy też dokumentacje związane z pracą. Dzięki segregatorom mogą one być zapezpieczone i przetrwać w nienaruszonym stanie przez lata. 

Rodzaje segregatorów

W sklepach można znaleźć segregatory w różnej formie. Najbardziej popularne są:

– segregatory A5,

– segregatory A4,

– segregatory B1,

– segregatory B2.

Faktem jest jednak, iż szukając dokładnie lub też na specjalne zamówienie można dostać segregator w dowolnym rozmiarze. Niektórzy potrzebują segregatorów o dużym formacie, na przykład A3 lub nawet A2. Tego rodzaju akcesoria mogą być niezbędne w pracowniach plastycznych lub też technicznych do przechowywania dużych prac. W przypadku takich formatów ważne jest jednak wykonanie segregatora oraz jakość materiałów, z których został wykonany. Okładka segregatora tego rodzaju musi być silna i mocna, aby wytrzymać duży ciężar.

segregatory

Segregatory A4 – rozwiązanie optymalne dla każdego

Klienci kupują różnego rodzaju segregatory, najbardziej wszechstronne są jednak te o formacie A4. Świetnie sprawdzają się nie tylko w pracy, ale także w domu, na działce, czy też w szkole. Wybierając segregator dla siebie można zdecydować się na produkt o różnych zamkach, rozmiarze grzbietu, czy też wykończeniu okładki. Co więcej, wiele segregatorów ma także miejsce na etykietę, które może mieć różny wymiar i wygląd.