Ministerstwo Panny Anny

Lifestyle blog

TOP 3 Gadżetów z Gwiezdnych Wojen

Gwiezdne Wojny to marka znana na całym świecie, która zadebiutowała pod koniec lat 70, XX wieku. Nic więc dziwniego, że dzisiaj, blisko 45 lat po premierze pierwszego filmu, gadżety star wars już dawno podbiły światowy rynek.

Miecz Świetlny

Czymś, co nieodłącznie kojarzy się z sagą stworzoną w 1977 roku przez George’a Lucasa jest miecz świetlny. Jeśli chodzi o ilość różnych rodzajów tego gadżetu, to jest ich bardzo dużo. Swój własny miecz świetlny można nabyć już od 20 zł a najdroższe z nich, nawet za ponad 1000 dolarów. Im droższy, tym lepsze jest jego wykonanie, jakość, dźwięk oraz wygląd.

Figurki

Figurki niepodważalnie star wars gadżety dla osób w każdym wieku. Od małych figurek służących do zabawy dla dzieci, po solidnie wykonane, z masą szczegółów, drogie, wersje kolekcjonerskie, które idealnie przyozdobią naszą półkę.

LEGO

Lego Star Wars to jedna z popularniejszych dla tej marki serii oraz chyba najpopularniejsze gwiezdne wojny gadżety. Nie od dzisiaj wiadomo, że Lego stanowi sporą część dzieciństwa każdego człowieka, dlatego dla osób, które lubią gwiezdną sagę, jest to pozycja niemal idealna. Nie ma chyba nic lepszego niż tak satysfakcjonująca czynność, jak składanie klocków Lego ze swojego ulubionego uniwersum.

Gadżetów star wars jest jeszcze cała masa, jednak te 3 pozycje to moim zdanie najbardziej popularne i najbardziej trafione rodzaje gadżetów z gwiezdnych wojen, jakie można sprawić zarówno sobie, jak i naszym najbliższym na prezent z okazji na przykład urodzin czy Świąt Bożego Narodzenia.