Ministerstwo Panny Anny

Lifestyle blog

Wybór zegarka na jesień

Odpowiednio dobrany zegarek to jeden z najlepszych dodatków, jakie może nosić, zarówno mężczyzna, jak i kobieta.
Kultura noszenia zegarka sięga już wielu wieków wstecz, ale warto wspomnieć o tym, że cały czas ona ewaluuje, a na rynku znaleźć można coraz to nowsze modele, które przyciągają, zarówno kolorystyką, jak i wykonaniem.
Warto wiedzieć jakie modele są najmodniejsze w tym sezonie i nabyć przynajmniej jeden z zegarków, odpowiadający obecnym trendom.

Fossil zegarki damskie od marko.pl

Jakie zegarki damskie Fossil cieszą się aktualnie największą popularnością?

Sezon jesienny i zimowy, z całą pewnością jest już spokojniejszy, jeśli chodzi o ferie barw. To właśnie dlatego warto decydować się na dodatki i akcesoria w stonowanych kolorach, które będą jedynie uzupełnieniem danej stylizacji, a nie jej bezpośrednim punktem odniesienia.
Jeśli chodzi o Fossil zegarki damskie, jak zwykle można liczyć na naprawdę ogromny wybór, który zadowoli nawet najbardziej wybredne osoby.
Z całą pewnością warto zwracać uwagę na kolor paska oraz samej tarczy.
W tym sezonie doskonałym wyborem będzie zegarek cały w bieli. Biała tarcza oraz biały, skórzany pasek, mogą być oczywiście ozdobione złotymi elementami.
Warto pamiętać o tym, że wybierając biały zegarek, należy zwrócić uwagę na to, jakiego koloru są wskazówki oraz drobne elementy wokół tarczy. Zdecydowanie najmodniejszym połączeniem tego sezonu jest łączenie bieli ze złotem lub tak zwanym pink gold.