Ministerstwo Panny Anny

Lifestyle blog

Związani na zawsze

Jeszcze do niedawna były nudnym dodatkiem, który miał uatrakcyjnić koszulkę, buty czy torebkę. Naszywki nie kojarzyły się szczególnie kreatywnie, głównie ze względu na fakt, że posiadały ograniczoną ilość wzorów. Można było wybierać jedynie w wśród kilku gotowych produktów. Teraz jednak, kiedy haft komputerowy zyskał na popularności, można mówić o zdecydowanym bumie na ten produkt.

Nasze własne wzory

Wykonywane są na indywidualne zamówienie w przystępnej cenie. Dzisiaj można zlecić wykonanie takich naszywek bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy połączenie z Internetem, żeby móc cieszyć się indywidualnie dopasowanym dodatkiem.

W zasadzie nie ma ograniczeń związanych z wyborem wzoru. Jedyne, czego powinno się wystrzegać, to prawa autorskie. Znacznie trudniej zlecić wykonanie naszywki z wizerunkiem postaci z ulubionego filmu albo znanym logo, jeżeli nie posiada się do nich praw autorskich. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby przesłać zeskanowane zdjęcie obraz dziecka, które do tej pory zdobił ścianę lodówki.

Wśród kolorowych nitek

Można dowolnie wybierać i dobierać kolory. Dzięki rozwiązaniom współczesnej technologii nie ma ograniczeń związanych z dostępną paletą kolorów. Istnieje tak wiele odcieni muliny i ozdobnych nici, że można śmiało popuścić wodze fantazji. Warto jednak szczegółowo z ofertą danego sklepu, ponieważ mogą oni posiadać konkretne specyfikacje sprzętowe i wymagania odnoszące się do przesyłania indywidualnych projektów.