Kolczyki sprawią, że będziesz wyglądać jak gwiazda!

Kolczyki lubi nosić większość z nas. Są doskonałym dodatkiem do stroju. Mogą w dyskretny sposób podkreślić urodę i sprawić, że będziemy wyglądać bardziej atrakcyjnie. Kolczyki możemy dobierać do ubioru, fryzury, kształtu twarzy, a nawet do kształtu dekoltu.

Dobieranie do kształtu dekoltu

Do gorsetów, topów, czy sukienek typu bustier będą pasowały długie oraz zwisające kolczyki. Nie zakładajmy już żadnych naszyjników, bo wystąpi efekt przerysowania. Idealnym przykładem jest tu Marylin Monroe, która doskonale potrafiła łączyć dodatki.

Jeżeli zdecydujemy się na dekolt w kształcie łódki, to warto go połączyć z okrągłymi klipsami w stylu Jackie Kennedy. Fajnie to wygląda, zwłaszcza letnią porą.

Natomiast zimą często nosimy golfy. do których można zakładać małe kolczyki z diamencikami czy perełkami. Oczywiście mogą być też sztuczne. Spójrz, jak doskonale prezentuje się w nich Audrey Hepburn.

Kształt twarzy

Dobieraj kolczyki także do kształtu twarzy. Jeżeli masz na przykład okrągłą buzie unikaj kolczyków w kształcie koła czy drobnych perełek, bo sprawią one, że Twoja twarz będzie wyglądała na jeszcze pełniejszą.

Na rynku mamy dostępne ogromne ilości kolczyków. Duże, małe, okrągłe, kanciaste. Wybór zależy od nas. Należy jednak pamiętać, by dobierać je właściwie, bo zamiast delikatnie podkreślić swoje atuty, sprawimy, że efekt będzie odwrotny.

Drobne triki, które zastosujemy przy doborze kolczyków sprawią, że zatuszujemy mankamenty urody, a podkreślimy nasze naturalne piękno.