Ministerstwo Panny Anny

Lifestyle blog

kolczyki wiszące

Kolczyki wiszące – wyraźny dodatek do każdej stylizacji

Kolczyki wiszące to na pewno nie biżuteria na wszystkie okazje, zwłaszcza, kiedy ograniczają nas normy BHP, jednak wszędzie tam, gdzie można pozwolić sobie na trochę szaleństwa kolczyki te będą idealną propozycją. Są one widoczną biżuterią i na pewno podkreślą każdą stylizację.

Kolczyki wiszące – podkreślenie stylizacji

Ten dodatek nie jest subtelny, ale właśnie o to w nim chodzi. Kolczyki wiszące to wyraźny dodatek do stylizacji, warto więc pomyśleć nad jego odpowiednim doborem, zwrócić uwagę na jego kolor, kształt i długość. W ofercie Vezzi znajdują się tradycyjnie same lakierowane produkty ze stali szlachetnej, które są odpowiednie dla osób z alergią np. na nikiel w połączeniu z innymi metalami. Najdłuższe dostępne kolczyki wiszące mają nawet 10 cm długości.

kolczyki wiszące

Bogata oferta kolczyków wiszących

 Marka Vezzi zaskakuje tu bogactwem oferty, w której znaleźć można kolczyki pod niemal każdy gust m.in.:

  • kolczyki wiszące z kryształkami, także w mniej neutralnych kolorach jak zieleń, róż, czy niebieski;
  • kolczyki ażurowe;
  • tzw. kolczyki żmijki, czyli składające się z długich wiszących łańcuszków;
  • kolczyki ze skrzydełkami;
  • kolczyki kółeczka

Wśród niestandardowych rozwiązań pojawiają się kolczyki wiszące z kolorowymi, holograficznymi, mieniącymi się kryształkami, czy kolczyki w kształcie pistoletów. Dużo jest też połączeń srebra i złota z równie elegancką czernią – w postaci kryształków lub np. czarnej emalii.