Ślub na wesoło

Ceremonia ślubna i wesele to wyjątkowe chwile w życiu każdego człowieka, dlatego warto je celebrować w sposób szczególnie uroczysty. Niemniej jednak wcale nie oznacza to, że nie można podejść do tego z humorem. Odrobina śmiechu z pewnością pomoże znieść stres towarzyszący temu wydarzeniu i sprawi, że atmosfera stanie się swobodna i radosna.

humorystyczne zaproszenie na ślub

Zaproszenia ślubne

O tym, że ślub będzie miał radosny i wesoły charakter poinformować można już na etapie zapraszania wybranych gości. Można to uczynić poprzez wybór humorystycznych zaproszeń na uroczystość jak te tutaj. Zaproszenia ślubne z humorem przybierają różne, żartobliwe formy – zazwyczaj są ozdobione śmiesznymi obrazkami, czasem mają formę komiksu lub biletu na mecz. Takie zaproszenie z pewnością będzie niebanalną zapowiedzią ślubu, która pozostanie w pamięci gości na długo.

Ślub na wesoło

Wiele par decyduje się na wprowadzenie nutki humoru do swojego pierwszego tańca. W tym celu opracowują specjalny układ choreograficzny. Wielu gości z pewnością będzie przecierało oczy ze zdumienia, kiedy elegancki i wytworny walc zmieni się w taneczne harce rodem z dyskoteki. Wybuchy śmiechu na pewno rozluźniają początkowo napiętą atmosferę i zachęcą gości do wspólnej, szampańskiej zabawy.