Damskie zegarki – trendy ostatnich lat

Zegarek jest praktycznym dodatkiem, który doceni każda kobieta. Nie tylko wskaże godzinę, ale również będzie charakteryzował się swoim własnym, unikalnym dizajnem. Dzięki temu każda z nas wybierze coś idealnego dla siebie.

Tarcze o dużej średnicy

Opcji jest mnóstwo, zaczynając od wielofunkcyjnych smartwatchów aż po luksusowe, pozłacane, warte kilka tysięcy złotych modele. Jedno jest pewne – na rynku króluje wielkość. Od dobrych kilku lat preferujemy bardzo duże tarcze – o takich średnicach, że niekiedy zajmują one niemal całą szerokość nadgarstka! Najczęściej są one minimalistyczne, pokryte jednym kolorem, na przykład bielą lub czernią. Często odchodzi się już od cyferek – na damskich zegarkach królują enigmatyczne kreseczki, kropki i strzałki. Mniej znaczy więcej!

Paski stalowe, paski nylonowe

Poza tym, poszczególne trendy różnią się od siebie. Jeżeli lubimy coś błyszczącego, zainteresują nas modne zegarki damskie z pozłacanymi albo posrebrzanymi bransoletami. Łańcuszek z delikatnej stali podkreśli każdą kobiecą stylizację. Nie będziemy mieć jednak również problemu z odnalezieniem pasków skórzanych, w naturalnych kolorach oraz w pastelowych odcieniach. Zdecydować możemy się również na nylon, często tworzony w różnych wzorach i odcieniach. Najnowszym odkryciem stają się damskie zegarki z Marko robione z drewna, co zapewnia im nowoczesny, nieco hipsterski wygląd.

Warto zatem zastanowić się, co będzie najlepszą opcją dla nas – rynek zapewnia nam szeroki wybór, z którego zdecydowanie warto skorzystać!