Ministerstwo Panny Anny

Lifestyle blog

kubki na szczoteczki

Kubki na szczoteczki – czym kierować się przy wyborze?

Obecność kubków na szczoteczki do zębów w każdej domowej łazience to absolutna podstawa. Czym jednak kierować się przy wyborze takich kubków oraz jak dopasować je do preferowanego stylu aranżacyjnego? Warto dostosować się do kilku istotnych zasad, aby podjąć w tym zakresie właściwą decyzję.

Kubki na szczoteczki – na co zwrócić największą uwagę?

Kubki na szczoteczki między innymi w lazienka-rea, można obecnie podzielić na wersję dziecięcą oraz dla dorosłych. Te pierwsze posiadają na sobie liczne elementy graficzne i nadruki (np. o charakterze bajkowym), a drugie są klasyczne i bardziej stonowane. Najważniejsze jest to, aby zakupione kubki były trwałe, wytrzymałe, niezawodne, przestronne (możliwość umieszczenia w kubku przynajmniej kilku szczoteczek) oraz gwarantowały użytkownikom długą żywotność. Nie powinno być również problemów z ich precyzyjnym czyszczeniem, a do stworzenia tego typu kubków powinno się wykorzystać najwyższej klasy materiały. Wielu domowników przykłada sporą wagę do tego, aby kubki były dopasowane do aranżacji łazienki. Jeśli łazienka jest urządzona w tradycyjnym stylu, warto stawiać na klasyczne kubki, lecz jeśli ktoś zdecydował się na nowoczesną formę aranżacji, może wziąć pod lupę designerskie kubki na szczoteczki.

kubki na szczoteczki

Jakie modele kubków na szczoteczki mogą się sprawdzić w każdej łazience?

Aktualnie można się wyposażyć w wiele różnych modeli kubków na szczoteczki, a największą popularnością ze strony wymagających domowników cieszą się:

  • kubki ceramiczne – idealne praktycznie do każdej łazienki, głównie tej tradycyjnej, minimalistycznej oraz skandynawskiej. Są eleganckie, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i wyróżniają się na tle innych dodatków. Co istotne można je też łatwo umyć,
  • kubki bambusowe – nieco bardziej innowacyjna propozycja do wnętrz w stylu nowoczesnym, boho oraz urban jungle. Ocieplają wnętrze i nadają mu świeżości, a jednocześnie gwarantują użytkownikom doskonałą prezencję i trwałość.

Jak widać ostateczna decyzja musi być poprzedzona dokładnym przeanalizowaniem powyższych czynników oraz modeli. Tylko w ten sposób zainteresowanym osobom uda się wybrać optymalną wersję kubka.