Ministerstwo Panny Anny

Lifestyle blog

Najlepsze gadżety serialowe

W ostatnich latach można zaobserwować rosnącą popularność gadżetów z popularnego serialu „Przyjacielele”. Warto zwrócić uwagę na fakt, że serial przestał być emitowany już jakiś czas temu, a mimo to cały czas słychać głosy fanów domagających się kolejnych sezonów.

Sukces serialu Friends


Nie ma jednak już na co liczyć, a dla fanów przygotowano niepowtarzalne Friends gadżety. Odcinki serialu kręcono w różnych miejscach i lokalizacjach. Kawiarnia Central Perk jest uznawana za jedną z najpopularniejszych lokacji w serialu. Warto podkreślić również odmienne cechy charakteru u wszystkich przyjaciół.

Od razu można wyłapać wszelkie różnice między bohaterami. Gadżety z serialu Przyjaciele to przede wszystkim kubki na kawe, magnesy, breloczki, szlafroki, kapcie i wiele innych.

Popularne gadżety


Na grafikach przedstawieni zostali bohaterowie oraz znane miejsca z serialu. Warto zakupić przynajmniej kilka gadżetów, żeby mieć co później postawić w swoim mieszkaniu. Oczywiście można się kłócić o jakość produktów, ale należy pamiętać, że należy je zamawiać i kupować tylko u sprawdzonych producentów.

W takiej sytuacji można jeszcze liczyć na gwarancję, która z pewnością nie jest udzielana w przypadku mniej znanych firm. Warto wyróżnic także zegary ścienne z dużym napisem Central Perk rzucającym się od razu w oczy. Należy pamiętać, że gadżetów jest wystarczająco dużo, dlatego każdemu powinno coś przypasować. Najtaniej można dostać oczywiście proste breloczki oraz magnesy, które można powiesić na lodówce w kuchni. Polecane są także kolorowe przypinki.

Gadżety z serialu Przyjaciele dostępne na stronie Pixel-Shop.pl.