Ministerstwo Panny Anny

Lifestyle blog

filmowe gadżety

Merchandise – miły dodatek do codziennego użytku

Wiele osób po powrocie z pracy zasiada na kanapie i włącza serwis streamingowy, by obejrzeć ulubiony serial. Piją wówczas kawę, czy herbatę ze zwykłego kubka. A o ileż smaczniejszy byłby taki napój, gdyby piło się go ze specjalnie dedykowanej szklanki! I wcale nie jest to wielki wydatek. Warto czasem zrobić sobie dzień dziecka i zobaczyć, jakie fajne gadżety związane z filmem, czy serialem, który się ostatnio obejrzało.

Rodzaje gadżetów filmowych

Dawno minęły czasy, że często jedynymi akcesoriami dotyczącymi dopiero co wschodzącej na ekrany kin produkcji był plakat, czy specjalnie dedykowana seria figurek. Dzisiaj spokojnie można być fanem kinematografii i kolekcjonować gadżety filmowe, czy serialowe, nie zagracając przy tym swojego mieszkania. Choć oczywiście jeśli ma na to ochotę może całą ścianę obkleić plakatami, czy puzzlami. Praktyczniej jednak być fanem i kolekcjonować gadżety serialowe, które się przydadzą. Począwszy od kubków i szklanek, na otwieraczach do piwa, czy korkociągach kończąc jest wiele akcesoriów. Jedyne, co człowieka ogranicza to wyobraźnia. Zwłaszcza, że w każdym domu potrzebne są pewne przedmioty. Można więc sobie umilić życie i zamiast kupić zwykły komplet szklanek, czy talerzy, zainwestować w taki, który posiada motywy z ulubionego serialu, czy filmu.

Jeśli chodzi o ubrania, to też nie jest problem. Wychodząc na ulicę fan seriali nie musi się wstydzić swoim wyglądem. Jest wiele bluz, koszulek, spodni, skarpetek z motywami z popularnych filmów i seriali. Czasem jeśli nie ma się więc pomysłu na prezent dla przyjaciela, który jest zapalonym kinomanem, można, czasem nawet w ramach żartu kupić gatki dedykowanych jego ulubionej produkcji.

Gadżety filmowe, czy akcesoria serialowe to nie tylko naczynia i ubrania. Jest wiele przydatnej elektroniki, jak chociażby budziki z serii Star Wars, czy lampka nocna w kształcie żelaznego tronu.

gadżety filmowe

Serialowe gadżety

Faktem, że najwięcej gadżetów mają seriale i filmy te najbardziej popularne. Jednak i te nie będące w topce mają pełno użytecznych i ciekawych dedykowanych sobie przedmiotów, jak chociażby podkładki pod piwo. Skarpetki, czapeczki, kubki, pudełka, uchwyty do telefonu, czy słuchawki są specjalnie robione dla fanów, a większość tych gadżetów można znaleźć na pixel-shop.pl. Człowiek powinien więc umilić sobie bądź komuś życie i zamiast tradycyjnego, niczym nie wyróżniającego się zegarka, powinien kupić z ukochanym serialem. Pokazuje, przez to, że jest odważny i ma pasje.