Ministerstwo Panny Anny

Lifestyle blog

wiedźmin gadżety

Wiedźmin-najpopularniejsze polskie uniwersum

Powieść napisana przez Andrzeja Sapkowskiego osiągnęła międzynarodowy sukces. Woku uniwersum zrzeszyła się ogromna liczba fanów, z tego też powodu powstała ogromna liczba wiedźmińskich akcesoriów.

Prezent dla fana wiedźmina – jaki wybrać?

Wśród wiedźmińskich gadżetów najpopularniejsze są łańcuszki z symbolem szkoły wilka. Będą one idealne dla ludzi chcących pokazać znaczne przywiązanie to głównego bohatera. Równie popularne są bluzy, koszulki oraz inne elementy garderoby z symbolami związanymi ze światem przedstawionym w książce. Kolejną propozycją na prezent dla fana wiedźmina mogą być wydania kolekcjonerskie gier, lub książek. Zawierają one bardzo często dodatkowe mapy lub na przykład figurki. Będzie to idealne dla kolekcjonerów, którzy lubią zbierać rzeczy powiązane z ich ulubioną książką lub grą. Ciekawą propozycją są również naklejki, można je przykleić, gdzie chcemy. Jest to prezent, który można spersonalizować, dzięki czemu pokażemy obdarowywanej osobie to, co chcemy. Ostatnią propozycją na podarunek jest talia kart do gwinta. Jest to niezwykle popularna gra karciana w świecie wiedźmina, w którą grywa Geralt oraz jego kompani. Istnieje wiele wersji tej gry i można wybrać te od mało skomplikowanych po zaawansowane. 

wiedźmin gadżety

Peryferia komputerowe z elementami świata wiedźmina

Popularne są peryferia komputerowe ukazujące tytułowego bohatera, ale również można znaleźć myszki klawiatury z wizerunkiem Ciri lub innych adeptów szkoły wilka jak Eskel czy Wesemir. Należy pamiętać tutaj również o podkładkach pod myszkę, które mają olbrzymi wybór grafik komputerowych do wyboru. Na słuchawkach można często znaleźć logo wilka nawiązujące do świata wiedźmina.